Ajándék esküvői menetrend

 Helyszínek:

Lányos ház:

Katolikus Templom

Elérhetőségek:

Menyasszony:

Örömapa:

Örömanya:

Nagymama:

Fotós/videós:

Vőfély:

Catering:

Anyakönyvvezető:

Dekoratőr:

Sminkes:

Fodrász:

 

11:30: Vőfély és vőlegény érkezése a Royal-ba

11:30: Fotós és videós érkezése a lányos házhoz: készülődés pillanatainak megörökítése (ékszer, ruha, smink, zakó, stb.)

11:00 Zenekar pontos érkezése

12:00-tól vendégfogadás

12:30: vőlegény elindul a lányos házhoz

12:45: „Első pillantás” fotózása/videózása:

12:50: násznép elindul a Royal-ból

13:15 – 13:30: Kikérő

13:30: vonulás a templomhoz

14:00-14:40: templomi szertatás

Rizsszórás, csak templomira érkező vendégek gratulációinak fogadása (+velük kép), csoportkép

15:15 Indulás a fotózás helyszínére (Városliget)

Vendégsereg visszaindul a Royalba

16:00: Rétesek leszállítása a Royalba

16:00-17:00: fényképezkedés a Városligetben

17:30-ig: Anyakönyvezető érkezése

17:35-ig: ifjú pár érkezése a Royalba

18:00: Polgári szertartás

Gratulációk, pezsgő, fényképezkedés, csokordobás

19:00-19:30: Nyitótánc

19:30-20:00-tól: vacsora és mulatság

22:00-22:30: torta

24:00: menyecsketánc és menyasszonytánc

Ha ennek vége: éjféli menü felszolgálása

 

A fenti forgatókönyv csupán egy példa,viszont kitűnően lehet használni sorvezetőként a későbbiekben.

Pin It on Pinterest